Spezilla Tube Co., Ltd.

Doskonałość w rurach ze stali nierdzewnej

Dom Produktyrury bez szwu ze stali nierdzewnej

Wymiennik ciepła Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej, rura bezszwowa ze stali nierdzewnej 304

Bardzo konkurencyjna cena, a rury są dobrze wypolerowane, jesteśmy bardzo zadowoleni ze Spezilli z naszej współpracy od 2010 roku.

—— Nathalie Gulli - Meksyk

Spezilla bardzo dobrze wspiera naszą grupę, a teraz jesteśmy uznanym dostawcą rządu, są niezawodni i elastyczni! Spezilla zawsze odpowiada!

—— Jaime Arias - Argentyna

Dobra jakość, szybka dostawa, Spezilla dostarcza rury wymienników ciepła dla naszych projektów od 2008 roku, naprawdę doceniamy Twoje wsparcie!

—— Massimiliano Rossi - Włochy

Im Online Czat teraz

Wymiennik ciepła Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej, rura bezszwowa ze stali nierdzewnej 304

Heat Exchanger Stainless Steel Seamless Tube ,304 stainless steel seamless pipe
Heat Exchanger Stainless Steel Seamless Tube ,304 stainless steel seamless pipe Heat Exchanger Stainless Steel Seamless Tube ,304 stainless steel seamless pipe Heat Exchanger Stainless Steel Seamless Tube ,304 stainless steel seamless pipe Heat Exchanger Stainless Steel Seamless Tube ,304 stainless steel seamless pipe

Duży Obraz :  Wymiennik ciepła Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej, rura bezszwowa ze stali nierdzewnej 304

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BWSS
Orzecznictwo: PED, ISO, GOST
Numer modelu: TP304/TP316L/TP904L

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 0,5-1TONS
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Każdy w workach PVC, niż w pakietach
Czas dostawy: 20 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1000TON / MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu
Rodzaj: Rury ze stali nierdzewnej Standard: ASMESA213, SA213M
Charakterystyka: wysoka precyzja, gładka powierzchnia, dobra odporność na korozję i odporność na wysoką temperaturę / Gatunek materiału: 304 / 304L / 304H (1.4301 / 1.4306 / 1.4948)
Średnica zewnętrzna: 10,0 mm-88,9 mm grubość ściany: 1,0 mm-6,0 mm
koniec: Wyżarzone i Marynowane Kształt: okrągły
Pakiet: Drewniana skrzynka Podanie: Wymiennik ciepła / przemysł
High Light:

stainless steel round pipe

,

304 stainless steel tube

Wymiennik ciepła Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej, bezszwowa rura ze stali nierdzewnej 304
 

Okrągła rura ze stali nierdzewnej 304

Okrągła rura 304 ze stali nierdzewnej zapewnia doskonałą wytrzymałość i trwałość, jest łatwa do cięcia, zginania i formowania oraz jest wszechstronna i dostatecznie przystępna cenowo dla szerokiego spektrum zastosowań.Dostępnych jest wiele stylów i stopów, w tym bezszwowe rury stalowe 4130, chromowane okrągłe rury walcowane na gorąco i inne.Jego wytrzymałość i podatność na obróbkę sprawiają, że bezszwowe okrągłe rury ze stali nierdzewnej 304 są idealne do zastosowań konstrukcyjnych, w których nie występuje ekstremalne ciśnienie lub do zastosowań wewnętrznych, w których estetyczny wygląd nie jest ważny.
 
Szybki szczegół:
 
1) Standard: ASMESA213, SA213M, SA688`` SA789`` GB13296-91
2) Gatunek: 304 / 304L / 304H (1.4301 / 1.4306 / 1.4948)
3) Rozmiar: Dia10,0 do 88,9 mm

 
Rura wymiennika ciepła ze stali nierdzewnej:
 
Gatunki rury wymiennika ciepła ze stali nierdzewnej:
304 / 304L / 304H (1,4301 / 1,4306 / 1,4948);316 / 316L (1.4401 / 1.4404);316Ti (1.4571);321 (1,4541);309S (1,4833);310S (1,4845);317L (1,4438);321H (1,4878);347H (1,4550);2205 (1,4462);S31803, 2507
 
Specyfikacje rury wymiennika ciepła ze stali nierdzewnej:
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej:
Średnica: 10,0 ~ 88,9 mm
Grubość: 1,0 ~ 6,0 mm

Rura spawana ze stali nierdzewnej:
Średnica: 12,7 ~ 76,2 mm
Grubość: 0,5 ~ 3,05 mm

 
 
Standardy rury wymiennika ciepła ze stali nierdzewnej:
1.ASME SA213 / SA213M
2.ASME SA688 / SA688M
3.ASME SA789 / SA789M
4.ASME SA249 / SA249M

5.GB13296-91
 
Rury ze stali nierdzewnej:
1. Materiał: TP304 / 304L, TP316 / 316L, TP304H, TP347H, TP317 / 317L, TP321 / 321H, TP310 / 310S ETC
2. OD: 10 mm-89 mm, grubość: 0,25-3 mm
3. A999 / A999M: Każda rura powinna zostać poddana nieniszczącej próbie elektrycznej lub próbie hydrostatycznej, przy czym próba Thpe, która ma być zastosowana, zależy od decyzji mfg, chyba że w PO określono inaczej.
4. Długości rur: O ile nie uzgodniono inaczej, wszystkie rozmiary od NPS 1/8 ”DO NPS 8 włącznie są dostępne w długościach do 24 stóp z dopuszczalnym zakresem od 15 do 24 stóp. Krótkie długości są dopuszczalne, a liczba i min, długość zostanie uzgodniona między producentem a nabywcą.
5. Gotowa rura powinna być w miarę prosta i mieć wykończenie jak rzemieślniczo. Usuwanie niedoskonałości przez szlifowanie jest dozwolone, pod warunkiem, że WT nie zostanie zmniejszona do soczewek niż jest to dozwolone w sekcji 9 specyfikacji A999 / A999M
6. Koniec spoiny czołowej: zgodnie z ANSI B 16.25
7. Oznaczenia rur: określone w A999 / 999M, zawierają „Logo + Standard + ROZMIAR + Nr ciepła + Nr partii + HT / ET / UT”
8. Pakowanie: Każdy koniec rury jest zabezpieczony plastikową nasadką.Następnie zapakowany w taśmę ze stali antykorozyjnej, na zewnątrz pakietu jest plastikowa pleciona torba lub folia z tworzywa sztucznego.
9. Znak na opakowaniu: ROZMIAR + GATUNEK STALI + ILOŚĆ SZTUKI / WAGA / METR.
10. MTC: Oficjalny oryginalny papier BWSS MTC będzie dostarczany do każdego zamówienia.
 

Kod produktu:SPS-304 / 304L
Średnica rury:1/4 '' - 1,5 ''
Ściana:0,028 '' - 0,120 ''
Długość:20FT
Materiał:304 / 304L
Standard:ASTM A213 ASTM A269
Koniec:AP / wyżarzane i marynowane.
Rodzaj:Bezszwowe ciągnione na zimno
Orzecznictwo:ISO 9001
Certyfikat testu młyna:EN10204 3.1
Uszczelka:Z rękawami, drewniane pudełko

 

 304304L
Typowe wymagania chemiczne
Węgiel maks0,080,035
Mangan Max2.002.00
Fosfor maks0,0400,040
Siarka maks0,0300,030
Silicon Max1,00001,00
Zakres chromu18,0-20,018,0-20,0
Zakres niklu8.0-11.08.0-13.0
Właściwości mechaniczne
Wytrzymałość na rozciąganie min75 ksi75 ksi
Siła plastyczności min30 ksi30 ksi
Wydłużenie min w 2 "35%35%
 

Wymiennik ciepła Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej, rura bezszwowa ze stali nierdzewnej 304 0
 
 

Szczegóły kontaktu
Spezilla Tube Co., Ltd. (Shanghai)

Osoba kontaktowa: Will Ma

Tel: +86 13918539222

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)